fbpx

Крем пудра City Chic

Шифра на продукт: 80806
Достапен на залиха
Оваа крем пудра буквално се прилагодува на вашиот тен и создава беспрекорен природен изглед на шминка.. Производот е погоден за секој тип на кожа и е достапен во 3 нијанси. Прочитајте повеќе
Цена 786,00 ден
Додади го во кошничка

Оваа крем пудра буквално се прилагодува на вашиот тен и создава беспрекорен природен изглед на шминка.. Производот е погоден за секој тип на кожа и е достапен во 3 нијанси.

No Internet Connection