fbpx

Балзам за коса со екстракт од Алое за волумен

Шифра на продукт: 20116
Достапен на залиха
Ја заштитува косата од сушење, ја подобрува структурата на влакното, дава волумен и здрав сјај. Активните биосостојки во балсамот, заедно со екстрактот од Алое, ја хранат ослабената коса со потребните хранливи материи. Се препорачува за оштетена коса. Прочитајте повеќе
Цена 896,00 ден
Додади го во кошничка

Ја заштитува косата од сушење, ја подобрува структурата на влакното, дава волумен и здрав сјај. Активните биосостојки во балсамот, заедно со екстрактот од Алое, ја хранат ослабената коса со потребните хранливи материи. Се препорачува за оштетена коса.

 
No Internet Connection