fbpx

Шампон и балсам за коса Camellia за сјај и мекост

Шифра на продукт: 20143
Достапен на залиха
Уживајте во неверојатниот сјај и убавина на вашата здрава коса! Прочитајте повеќе
Цена 1212,00 ден
Додади го во кошничка

Оваа нова серија со егзотично дејство ќе направи вашата коса да изгледа беспрекорно.
Уживајте во неверојатниот сјај и убавина на вашата здрава коса!

Камелија  Шампон - богат со хранливи материи, засилен со екстракт од јапонска камелија, продира длабоко во скалпот и ја храни косата. Твојата коса станува мека, здрава и убава. Следниот чекор е балсамот. Косата станува полесна за расчешлување, полесно се оформува. Уживајте во неверојатниот сјај и убавина на вашата здрава коса! Клучната компонента на оваа луксузна серија - масло од камелија, масло од кинески семиња на камелија. Овие состојки од земјата на изгрејсонцето се користат од античките времиња за да се врати силата и флексибилноста на косата. Камелија е природен балсам кој ја враќа убавината на косата и и дава мекост.

Начин на употреба: Ставете мала количина шампон на дланката од вашата рака, нанесете на влажна коса, масирајте и исплакнете со вода. Истискајте ја водата од вашата коса и нанесете балсам по целата коса. Оставете го балсамот неколку минути пред да ја измиете косата. Уживајте во неверојатната мекост на вашата коса!

No Internet Connection