fbpx

Шампон за ревитализација на косата Сончеви маслинки

Шифра на продукт: 20129
Достапен на залиха
Шампонот нежно и ефективно ја чисти косата од нечистотија, зачувувајќи го природниот заштитен слој и вистинското ниво на pH. Меко ја чисти и ја враќа структурата на косата. Стимулира отпорност на надворешни влијанија.И дава на косата здрав изглед, сила и природен сјај. Прочитајте повеќе
Цена 569,00 ден
Додади го во кошничка

Шампонот нежно и ефективно ја чисти косата  од нечистотија, зачувувајќи го природниот заштитен слој и вистинското ниво на pH. Меко ја чисти и ја враќа структурата на косата. Стимулира отпорност на надворешни влијанија.И дава на косата здрав изглед, сила и природен сјај.

Основата на формулата за шампон е маслото што доаѓа од зрели плодови на маслиново дрво, едно од највредните козметички масла.

Косата убаво го апсорбира,лесно се впива и не остава масни траги.

No Internet Connection