fbpx

Шампон за тенка коса од Зелен чај

Шифра на продукт: 20130
Достапен на залиха
Убава, силна и сјајна коса. Ако имате тенка и слаба коса, тогаш ние ќе ви помогнеме! Шампонот со екстракт од зелен чај ја претвора вашата ослабена коса во бујна грива, притоа давајќи и природен сјај и мекост. Ја храни косата, ја штити и зачувува пигментацијата. Производот се грижи за скалпот, внимателно ја чисти нечистотијата и ја хидрира. Прочитајте повеќе
Цена 583,00 ден
Додади го во кошничка

Убава, силна и сјајна коса. Ако имате тенка и слаба коса, тогаш ние ќе ви помогнеме! Шампонот со екстракт од зелен чај ја претвора вашата ослабена коса во бујна грива, притоа давајќи и природен сјај и мекост. Ја храни косата, ја штити и зачувува пигментацијата. Производот се грижи за скалпот, внимателно ја чисти нечистотијата и ја хидрира.

Активни состојки:

Екстрактот од зелен чај е природен антиоксиданс кој ја зајакнува и ја штити косата.

Камелија маслото ја враќа структурата на косата и помага да се ослободи од вишокот на себум. За да биде совршена, формулата за шампонот е дополнета со кокос масни киселини и свила.

No Internet Connection