fbpx

Шампон “Жалфија“ за масна коса

Шифра на продукт: 25704
Достапен на залиха
Дали вашата коса е масна? Уморни од често миење на косата? Нежниот шампон од жалфија од линијата Моето семејство ќе ви помогне да го поправите проблемот! Исцелување на билни екстракти имаат нежен ефект врз скалпот и косата, враќајќи им го свежиот и негуван изглед. Прочитајте повеќе
Цена 283,00 ден
Додади го во кошничка

Дали вашата коса е масна? Уморни од често миење на косата? Нежниот шампон од жалфија од линијата Моето семејство ќе ви помогне да го поправите проблемот! Исцелување на билни екстракти имаат нежен ефект врз скалпот и косата, враќајќи им го свежиот и негуван изглед.

Нежен шампон од жалфија кој ќе одговара на вкусот на сите во семејството-големи заштеди на семејниот буџет и квалитетна нега.
Линијата Моето семејство е квалитетен опсег на основни производи за целото семејство по супер-економична цена!

ПРИМЕНА:
Нанесете мала количина од шампонот, нанесете на вашата влажна коса, масирајте и потоа темелно измијте ја косата.

No Internet Connection