fbpx

Шампон “Свежина од билките“ за сува коса

Шифра на продукт: 25707
Достапен на залиха
За коса која никогаш не е доволно хидрирана, шампон кој гарантирано го прочистува скалпот и косата и ја задржува нејзината влажност. По миењето косата е свиленикава и мека, заборавете на сувата и заплеткана коса тоа веќе нема да се случи. Прочитајте повеќе
Цена 228,00 ден
Додади го во кошничка

За коса која никогаш не е доволно хидрирана, шампон кој гарантирано го прочистува скалпот и косата и ја задржува нејзината влажност. По миењето косата е свиленикава и мека, заборавете на сувата и заплеткана коса тоа веќе нема да се случи.

Се препорачува за хидратација на сува и нормална коса!

Активни состојки:

- Кантарионот ја храни длабоката коса и го регулира производството на себум.
- Маточината хидратира и го стимулира растот на косата.
- Маслото од јојоба ја штити косата од ултравиолетови зраци и активно се бори против првутот.
- Витамин Б / пантенол / moisturiises и регенерира дури и најслабата коса.

No Internet Connection