fbpx

Шампон Sport Style за секојдневна употреба

Шифра на продукт: 25710
Достапен на залиха
Атлетските вежби се составен дел од животот на многу луѓе-еден од знаците на успех и силна волја. TianDe секогаш е во стил, затоа ја развивме линијата Sport Style во веќе саканата серија производи за нега на тело и производи за нега на коса My Family Care ... особено за ониесоспортски дух. Дополнете ја вашата атлетска програма со производи за нега на кожата со богат мирис од цитрус. Секој посветен фанатик за фитнес, особено девојките , се запознаени со овие алармантни симптоми: кршлива, заплеткана коса која не сака да биде стилизирана. Косата треба да се мие по секој тренинг, но честите миења предизвикуваат косата да биде сува и безживотна. Спортскиот стилски нежен шампон е идеален за оние кои редовно тренираат. По употребата на Sport Style, вашата коса ќе стане сјајна и мазна. Шампонот содржи комплекс од витамин Е + Б5 за силна, густа и мазна коса! Производот е економичен и неговата поволна цена е пријатно изненадување Прочитајте повеќе
Цена 326,00 ден
Додади го во кошничка

Атлетските вежби се составен дел од животот на многу луѓе-еден од знаците на успех и силна волја. TianDe секогаш е во стил, затоа ја развивме линијата Sport Style во веќе саканата серија производи за нега на тело и производи за нега на коса My Family Care ... особено за ониесоспортски дух.

Дополнете ја вашата атлетска програма со производи за нега на кожата со богат мирис од цитрус.


Секој посветен фанатик за фитнес, особено девојките , се запознаени со овие алармантни симптоми: кршлива, заплеткана коса која не сака да биде стилизирана. Косата треба да се мие по секој тренинг, но честите миења предизвикуваат косата да биде сува и безживотна.
Спортскиот стилски нежен шампон е идеален за оние кои редовно тренираат. По употребата на Sport Style, вашата коса ќе стане сјајна и мазна.


Шампонот содржи комплекс од витамин Е + Б5 за силна, густа и мазна коса! Производот е
економичен и неговата поволна цена е пријатно изненадување

No Internet Connection