fbpx

Балсам за коса со екстракт од женшен 500 гр.

Шифра на продукт: 20115
Достапен на залиха
Заштитува од дехидрација и УВ зрачење, ја регенерира структурата на косата, го стимулира растот на косата, спречува опаѓање на косата и појава на првут. Прочитајте повеќе
Цена 1050,00 ден
Додади го во кошничка

Заштитува од дехидрација и УВ зрачење, ја регенерира структурата на косата, го стимулира растот на косата, спречува опаѓање на косата и појава на првут. Се препорачува за ослабена коса, фарбана коса и коса што честопати се суши и стилизира.

 

За сите типови коса.

 

Употреба: Се става на чиста, влажна коса, држејќи 2-3 минути. Потоа темелно се плакне со топла вода.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.

No Internet Connection