fbpx

Регенератор за масна коса,Жалфија

Шифра на продукт: 25705
Достапен на залиха
Регенераторот го враќа природниот сјај на косата. Идеален за коса која често се масти. Прочитајте повеќе
Цена 283,00 ден
Додади го во кошничка

Регенераторот го враќа природниот сјај на косата. Ја прави косата мазна, сјајна и силна.. Ја храни и го враќа младешкиот изглед на косата, штити од оштетување, го спречува кинењето и го контролира прекумерното ослободување на себум. Идеален за коса
која често се масти. За супер резултат, се комбинира со шампон "Нежна Жалфија"

Активни состојки:

Жалфијата е позната во тоа што го спречува губењето на косата и ја регулира масната коса.
Камилицата смирува и ја тонира косата.
Јојоба природното масло дејствува високо регенерирачки и ја враќа моќта на оштетената коса.

No Internet Connection