fbpx

Регенерирачки серум за коса

Шифра на продукт: 20121
Достапен на залиха
Серумот не се мие! Регенерирачкиот серум продира длабоко во внатрешните слоеви на косата и и обезбедува длабока хидрација и одлична исхрана. Прочитајте повеќе
Цена 1126,00 ден
Додади го во кошничка

Серумот не се мие! Регенерирачкиот серум продира длабоко во внатрешните слоеви на косата и и обезбедува длабока хидрација и одлична исхрана. Ја зајакнува структурата на косата. Серумот го враќа сјајот на косата, еластичноста и ја прави косата свиленкаста и здрава. Една капсула е доволна и за многу долга коса.

No Internet Connection