fbpx

Тоник активатор за раст на косата

Шифра на продукт: 23403
Достапен на залиха
Тоникот за растење на косата на tianDe е изработен со цел да редуцира до минимум опаѓање на косата и ќелавоста, како и да стимулира растење и згуснување на косата. Прочитајте повеќе
Цена 1457,00 ден
Додади го во кошничка

Тоникот за растење на косата на tianDe е изработен со цел да редуцира до минимум опаѓање на косата и ќелавоста, како и да стимулира растење и згуснување на косата. Активната формула дејствува директно на кутикулите на косата и: Сопира опаѓање на косата и ќелавост; Го активира растењето на нова коса; Го нормализира лачењето на себум од скалпот; Го подобрува потхранувањето на косата, продира во длабочина и ја заздравува структурата на скалпот. Косата ја прави силна, здрава и убава; Штити од негативни ефекти на животната средина како и од мрсење.

No Internet Connection