fbpx

Амино-коктел маска за убавина на лицето

Шифра на продукт: 54106
Достапен на залиха
Дали вашата кожа изгледа уморна? Дали и недостасува младост и изглед? Време е за коктел за убавина! Амино-коктел Маска за убавина на лицето ќе ја оживее вашата уморна кожа. 15 минути релаксација маска на лицето - и одморена, освежена девојка ќе погледнете во огледалото. Прочитајте повеќе
Цена 172,00 ден
Додади го во кошничка

Дали вашата кожа изгледа уморна? Дали и недостасува младост и изглед? Време е за коктел за убавина! Амино-коктел Маска за убавина на лицето ќе ја оживее вашата уморна кожа. 15 минути релаксација маска на лицето - и одморена, освежена девојка ќе погледнете во огледалото.

Благодарение на активните компоненти, маската длабоко ја навлажнува кожата, лицето изгледа помладо и значително се освежува по само неколку минути. Во исто време, маската и во иднина ја подобрува отпорноста на кожата кон видливи брчки. Отфрлете го заморот, време е да ја наполните кожата со енергијата на младоста!

ПРИМЕНА: Нанесете ја ткаенината од маската на исчистеното лице од врвот надолу, постепено одвојувајќи го бисерниот филм. Отстранете ја маската за 15-20 минути, исплакнете го лицето со вода.

No Internet Connection