fbpx

Антивоспалителен лосион

Шифра на продукт: 11320
Достапен на залиха
Лосионот е богат со билки и добро се апсорбира во кожата. Освежува, тонизира, има зацврстувачки ефект, го отстранува вишокот на себум. Прочитајте повеќе
Цена 810,00 ден
Додади го во кошничка

Лосионот е богат со билки и добро се апсорбира во кожата. Освежува, тонизира, има зацврстувачки ефект, го отстранува вишокот на себум. Растителните екстракти смируваат и придонесуваат за брзо исчезнување на црвенило. Ја чисти и навлажнува кожата, го отстранува воспалението истовремено негувајки ја. Ја штити, ја чува младоста на кожата.

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.

No Internet Connection