fbpx

Биокомплекс

Шифра на продукт: 11321
Достапен на залиха
Ефикасно корективно средство за мрсна и проблематична кожа. Ја спречува и запира појавата на акни, пори, ја пегла кожата. Прочитајте повеќе
Цена 1005,00 ден
Додади го во кошничка

Ефикасно корективно средство за мрсна и проблематична кожа. Ја спречува и запира појавата на акни, пори, ја пегла кожата. Го тимулира обновувањето на клетките и ја регенерира кожата. Го отстранува воспалението, ја отстранува иритацијата, смирува, активно ја негува и штити кожата од инфекции, го регулира липидниот баланс, хидратира, смирува и има релаксирачки ефект.

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.

No Internet Connection