fbpx

Гел за лице

Шифра на продукт: 15204
Достапен на залиха
Гелот ефикасно ја чисти кожата на лицето, ја остранува нечистотијата, вишокот сјај и дејствува фино без да остави чувство на сувост. Прочитајте повеќе
Цена 609,00 ден
Додади го во кошничка

Гелот ефикасно ја чисти кожата на лицето, ја остранува нечистотијата, вишокот сјај и дејствува фино без да остави чувство на сувост. Екстрактот од кинеска камелија останува во состав на производот како УВ- абсорбер, ги штити клетките од негативниот ефект на сончеви зраци. Погоден за сите видови кожа.

 
No Internet Connection