fbpx

Зацврстувачка и затегнувачка емулзија за лице и врат

Шифра на продукт: 12705
Достапен на залиха
Ги обновува кожните клетки за регенерација. Се препорачува за уморна кожа со намален тонус. Прочитајте повеќе
Цена 1248,00 ден
Додади го во кошничка

Ги обновува кожните клетки за регенерација. Се препорачува за уморна кожа со намален тонус. Ефикасно ги корегира промените поврзани со возраста, совршено ја влажни кожата и ја пегла и има зацврстувачки ефект. Ја стимулира синтезата на колаген и еластин, помага во зајакнувањето и подобрувањето на еластичноста на кожата.

No Internet Connection