fbpx

Интензивен крем против брчки

Шифра на продукт: 12804
Достапен на залиха
Високо ефикасно средство против брчки за ноќна грижа на лицето. Интензивно ја хидратира кожата, ја подобрува микроциркулацијата, го стимулира природното производство на колаген, ја намалува појавата на длабоки брчки по лицето и ја прави кожата еластична. Прочитајте повеќе
Цена 1082,00 ден
Додади го во кошничка

Високо ефикасно средство против брчки за ноќна грижа на лицето. Интензивно ја хидратира кожата, ја подобрува микроциркулацијата, го стимулира природното производство на колаген, ја намалува појавата на длабоки брчки по лицето и ја прави кожата еластична.

No Internet Connection