fbpx

Интензивен лифтинг крем

Шифра на продукт: 12703
Достапен на залиха
Кремот го обновува тонусот и еластичноста на кожата. Содржи ниско молекуларен хидраулизиран колаген кој се бори против стареењето, ја омекнува кожата и ја храни со витамини. Прочитајте повеќе
Цена 1242,00 ден
Додади го во кошничка

Кремот го обновува тонусот и еластичноста на кожата. Содржи колаген кој се бори против стареењето, ја омекнува кожата и ја храни со витамини.

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.

No Internet Connection