fbpx

Интензивен хидратантен крем

Шифра на продукт: 12803
Достапен на залиха
Богатиот и хранлив хидрантен крем, максимално го обновува хидробалансот, помага кожата да остане мазна и хидрирана, ги пегла брчките и ја стимулира регенерацијата на клетки. Прочитајте повеќе
Цена 1059,00 ден
Додади го во кошничка

Богатиот и хранлив хидрантен крем, максимално го обновува хидробалансот, помага кожата да остане мазна и хидрирана, ги пегла брчките и ја стимулира регенерацијата на клетки. Го штити лицето од штетните влијанија на животната средина и создава чувство на пријатност. Активните состојки продираат длабоко во слоевите на кожата.

No Internet Connection