fbpx

Концентриран крем за убавина Charm Collection, 50г.

Шифра на продукт: 15802
Достапен на залиха
Поради иновативниот состав, кремот за убавина ќе ги намали длабочината и бројот на брчки притоа враќајќи ја претходната дефиниција на линиите на лицето. Редовната употреба на производот ќе произведе одлични резултати: проблематичните области на челото и околу усните се трансформираат, контурата на брадата станува поизразена. Лицето изгледа помладо. Прочитајте повеќе
Цена 2921,00 ден
Додади го во кошничка

Поради иновативниот состав, кремот за убавина ќе ги намали длабочината и бројот на брчки притоа враќајќи ја претходната дефиниција на линиите на лицето.

Редовната употреба на производот ќе произведе одлични резултати: проблематичните области на челото и околу усните се трансформираат, контурата на брадата станува поизразена. Лицето изгледа помладо.

No Internet Connection