fbpx

Крема за лице за зголемена еластичност

Шифра на продукт: 15104
Достапен на залиха
Овој крем делува во текот на целата ноќ, ги активира метаболичките процеси во епидермисот на кожата, и го намалува процесот на стареење на кожата. Додека спиете брчките се намалуваат а кожата се измазнува! Прочитајте повеќе
Цена 1242,00 ден
Додади го во кошничка

Овој крем делува во текот на целата ноќ, ги активира метаболичките процеси во епидермисот на кожата, и го намалува процесот на стареење на кожата. Додека спиете брчките се намалуваат а кожата се измазнува!

No Internet Connection