fbpx

Кремот за лице со бел чај PhytoCode

Шифра на продукт: 15201
Достапен на залиха
Кремот за лице со бел чај има заштитен фактор (SPF11), заштитувајќи ја кожата на лицето од УВА и UVB зраците на сонцето. Исто така дејствува регенерирачки, навлажнувачки и ја негува кожата, против пеги и флеки. Прочитајте повеќе
Цена 1027,00 ден
Додади го во кошничка

Кремот за лице со бел чај има заштитен фактор (SPF11), заштитувајќи ја кожата на лицето од УВА и UVB зраците на сонцето.

Исто така дејствува регенерирачки, навлажнувачки и ја негува кожата, против пеги и флеки.

Апликација: Кремот е погоден за секојдневна употреба за 30 + години на сите видови на кожа.

Без парабени и бои

No Internet Connection