fbpx

Крем гел за миење

Шифра на продукт: 12701
Достапен на залиха
Нежно и ефикасно ја чисти кожата од нечистотии и шминка, истовремено одржувајќи го природното ниво на влажност на кожата. Содржи ниско молекуларен хидролизиран колаген, кој се бори против стареењето. Прочитајте повеќе
Цена 671,00 ден
Додади го во кошничка

Нежно и ефикасно ја чисти кожата од нечистотии и шминка, истовремено одржувајќи го природното ниво на влажност на кожата. Содржи ниско молекуларен хидролизиран колаген, кој се бори против стареењето. Природните екстракти на гелот го засилуваат ефектот на колагенот. Содржи смирувачки и балансирани состојки кои и даваат на кожата здрав изглед.


За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.

No Internet Connection