fbpx

Крем гел за околу очи со лифтинг ефект

Шифра на продукт: 12807
Достапен на залиха
Освежувачката текстура која што веднаш се впива во кожата и и дава влага на кожата, ги отстранува темните кругови околу очите и ги намалува „кесичките“ под очите. Прочитајте повеќе
Цена 1138,00 ден
Додади го во кошничка

Освежувачката текстура која што веднаш се впива во кожата и и дава влага на кожата, ги отстранува темните кругови околу очите и ги намалува „кесичките“ под очите.

No Internet Connection