fbpx

Крем за лице со крем од кордицепс и жалфија

Шифра на продукт: 15203
Достапен на залиха
Веднаш ја храни и хидрира кожата и ја штити од негативни климатски влијанија. Го смирува и подобрува изгледот на кожата, давајќи и свеж изглед, истовремено збогатувајќи ја со хранливи материи. Кремата има двојна заштита и спречува од брзо стареење. Прочитајте повеќе
Цена 1027,00 ден
Додади го во кошничка

Веднаш ја храни и хидрира кожата и ја штити од негативни климатски влијанија. Го смирува и подобрува изгледот на кожата, давајќи и свеж изглед, истовремено збогатувајќи ја со хранливи материи. Кремата има двојна заштита и спречува од брзо стареење.

No Internet Connection