fbpx

Крем за околу очи

Шифра на продукт: 15105
Достапен на залиха
Овој гел овозможува нежна грижа за чувствителна кожа во областа околу очите, ја зголемува синтезата на колаген, видно ја затегнува кожата, ја зголемува влажноста на кожата со потребните витамини, и ги „пегла“ брчките. Прочитајте повеќе
Цена 1242,00 ден
Додади го во кошничка

Овој гел овозможува нежна грижа за чувствителна кожа во областа околу очите, ја зголемува синтезата на колаген, видно ја затегнува кожата, ја зголемува влажноста на кожата со потребните витамини, и ги „пегла“ брчките. Наменет е за интензивна корекција на промени кои се поврзани со стареењето на кожата.

No Internet Connection