fbpx

Крем маска за регенерација “Морски еликсир”

Шифра на продукт: 50111
Достапен на залиха
Маската има повеќекратен ефект врз кожата, ги обновува нејзините функции и ја подмладува. Прочитајте повеќе
Цена 266,00 ден
Додади го во кошничка

Маската има повеќекратен ефект врз кожата, ги обновува нејзините функции и ја подмладува. Високата концентрација на полисахариди, обезбедува хидратација, негува и ја заздравува, помага за отстранување на токсините, го обновува здравјето и младоста на кожата.

No Internet Connection