fbpx

Крем маска “Мушмула“

Шифра на продукт: 50105
Достапен на залиха
Екстрактот од мушмули ги зајакнува колагенските влакна. Ја храни кожата со витамини, минерали и аминокиселини, го подобрува тенот. Прочитајте повеќе
Цена 204,00 ден
Додади го во кошничка

Екстрактот од мушмули ги зајакнува колагенските влакна. Ја храни кожата со витамини, минерали и аминокиселини, го подобрува тенот. Има тонизирачки и адстрингентно дејство, ја подобрува еластичноста на кожата и длабоко ја храни. Екстракт од мушмули: Богата е со пектин, содржи танин, киселини, има антивирусни својства, витамин Ц.

No Internet Connection