fbpx

Крем серум за околу очи од серијата CHARM Collection

Шифра на продукт: 15801
Достапен на залиха
По 45-годишна возраст, не постојат само внатрешни промени во телото на жената, туку и надворешни, кожата ја губи еластичноста. Функционирањето на потните и лојните жлезди слабее. На оваа возраст е време сериозно да ја разгледате вашата секојдневна грижа! Серијата TianDe Premium Charm Collection е специјално дизајнирана за жени по 45 година. Внимателно избраните компоненти ќе ви помогнат вашата кожа да се сети на младоста! Прочитајте повеќе
Цена 2798,00 ден
Додади го во кошничка

По 45-годишна возраст, не постојат само внатрешни промени во телото на жената, туку и надворешни, кожата ја губи еластичноста. Функционирањето на потните и лојните жлезди слабее. На оваа возраст е време сериозно да ја разгледате вашата секојдневна грижа! Серијата TianDe Premium Charm Collection е специјално дизајнирана за жени по 45 година. Внимателно избраните компоненти ќе ви помогнат вашата кожа да се сети на младоста!

Брчките околу очите се прво предавство на женското доба. Овие може да се појават кај некои луѓе по 25-годишна возраст, некои по 35-годишна возраст и други дури и по 40-годишна возраст.

Кремниот серум се бори со стареењето на кожата околу очите. Уживајте во свежиот, млад изглед!

No Internet Connection