fbpx

Кристална колагенова маска за лице

Шифра на продукт: 12711
Достапен на залиха
Комплексот од билни екстракти во комбинација со хидролизираниот колаген ја хидратираат кожата ја зацврстуваат и заштитуваат од стареење. Прочитајте повеќе
Цена 302,00 ден
Додади го во кошничка

Комплексот од билни екстракти во комбинација со хидролизираниот колаген ја хидратираат кожата ја зацврстуваат и заштитуваат од стареење. Сигурното фиксирање на маската (позади ушите) овозможува ефект на ,,затегнување,, на лицето.

No Internet Connection