fbpx

Лосион за чистење на лице Fucoidan

Шифра на продукт: 15602
Достапен на залиха
остранува остатоците од шминката. Ја хидратира и ја смирува кожата. Ја подобрува ефикасноста на кремата која ќе се нанесе по негова употреба за 20-30%. Фукоза+ Хијалуронска киселаина- навлажнува + Витамин Б5-подмладува +Екстракт на хамамелис- ги затегнува порите. Прочитајте повеќе
Цена 1082,00 ден
Додади го во кошничка

остранува остатоците од шминката. Ја хидратира и ја смирува кожата. Ја подобрува  ефикасноста на кремата која ќе се нанесе по негова употреба за 20-30%. Фукоза+ Хијалуронска киселаина- навлажнува + Витамин Б5-подмладува +Екстракт на хамамелис- ги затегнува порите.

No Internet Connection