fbpx

Маска за лице „Винска терапија“

Шифра на продукт: 54103
Достапен на залиха
Црвеното вино е еликсир за здрав дух и тело. Маска за лице "Вино терапија" е совршено средство за постигнување на гламурозен и инспиративен изглед. Го намалува формирањето на брчки и го забавува процесот на стареење. За помалку од 15 минути, ќе добиете мазна, кадифена, нежна и заштитена кожа. Прочитајте повеќе
Цена 172,00 ден
Додади го во кошничка

Црвеното вино е еликсир за здрав дух и тело.

Маска за лице "Вино терапија" е совршено средство за постигнување на гламурозен и инспиративен изглед. Го намалува формирањето на брчки и го забавува процесот на стареење.

За помалку од 15 минути, ќе добиете мазна, кадифена, нежна и заштитена кожа.

No Internet Connection