fbpx

Маска за лице Лаванда

Шифра на продукт: 54108
Достапен на залиха
Дали вашата кожа е тенка, чувствителна и сува? Дали се плашите од појавување на брчки? Вашиот избор е лаванда маска за лице. Производот деликатно ќе ја смири и освежи вашата чувствителна кожа, ќе го обнови здравиот тен. Активните компоненти помагаат во регенерацијата на клетките и ја подобруваат отпорноста на кожата на брчките. Прочитајте повеќе
Цена 172,00 ден
Додади го во кошничка

Дали вашата кожа е тенка, чувствителна и сува? Дали се плашите од појавување на брчки? 
Вашиот избор е лаванда маска за лице. 

Производот деликатно ќе ја смири и освежи вашата чувствителна кожа, ќе го обнови здравиот тен. Активните компоненти помагаат во регенерацијата на клетките и ја подобруваат отпорноста на кожата на брчките.

Чувствителна, тенка кожа бара специјални производи кои ќе ги смират и ќе се грижат за неа. Ние ги комбиниравме најдобрите.

ПРИМЕНА: Нанесете ја ткаенината од маската на исчистеното лице од врвот надолу, постепено одвојувајќи го бисерниот филм. Отстранете ја маската за 15-20 минути, исплакнете го лицето со вода.

No Internet Connection