fbpx

Маска за лице „Франсуско рандеву“

Шифра на продукт: 55501
Достапен на залиха
За помалку од еден час имате средба и твоето лице е во ужасна состојба? Не грижи се и не паничи! Со маската за лице "Француско рандеву" од серија за млади In Top ќе го вратите сјајот на кожата и ќе блеснете како вистинска ѕвезда! Прочитајте повеќе
Цена 172,00 ден
Додади го во кошничка

За помалку од еден час имате средба и твоето лице е во ужасна состојба? Не грижи се и не паничи! Со маската за лице "Француско рандеву" од серија за млади In Top ќе го вратите сјајот на кожата и ќе блеснете како вистинска ѕвезда!

Производот е неопходен за секоја млада дама, бидејќи ги смирува порите, ја прави кожата еластична и ја храни длабоко, помага за правилна хидратација и природна свежина во текот на целиот ден.

No Internet Connection