fbpx

Мултифункционален крем за околу очи

Шифра на продукт: 14602
Достапен на залиха
Овој крем е специјално формулиран за деликатна кожа околу очите, ефикансо ја навлажнува, лицето го обезбедува со енергија и виталност. Прочитајте повеќе
Цена 2300,00 ден
Додади го во кошничка

Овој крем е специјално формулиран за деликатна кожа околу очите, ефикансо ја навлажнува, лицето го обезбедува со енергија и виталност. Ја намалува видливоста на брчките и темните кругови.


Основата на кремот е - секрет од полжав  75 %, кој содржи огромен број вредни козметички состојки:

*колаген,
*еластин,
*витамини А, Ц, Е,
*хијалуронска киселина и други.

 Овој крем е наменет за секаков тип на кожа и не е ограничен за возраста на клиентот.
Производот содржи муцин, пептидсличен наботулин, колаген-реконструиран пептид, масло од јојоба, натриум хијалуронат.


Најдобар ефект со користење на  - маска за лице, од истата серија.

No Internet Connection