fbpx

Нежен навлажнувачки тоник

Шифра на продукт: 12712
Достапен на залиха
Има смирувачко и освежувачко дејство, ја тонизира кожата на лицето, вратот и деколтето, ја намалува иритацијата, ја навлажнува кожата, ги враќа липидите во рамнотежа на епидермисот, ги зголемува заштитните функции на кожата и ја подготвува за последователна грижа. Прочитајте повеќе
Цена 1248,00 ден
Додади го во кошничка

Има смирувачко и освежувачко дејство, ја тонизира кожата на лицето, вратот и деколтето, ја намалува иритацијата, ја навлажнува кожата, ги враќа липидите во рамнотежа на епидермисот, ги зголемува заштитните функции на кожата и ја подготвува за последователна грижа.

No Internet Connection