fbpx

Околуочен гел InTop

Шифра на продукт: 15509
Достапен на залиха
Замрзнете ја младоста на вашиот поглед Прочитајте повеќе
Цена 1058,00 ден
Додади го во кошничка

Замрзнете ја младоста на вашиот поглед


Смеата и активните изрази на емоции се оние кои предизвикуваат линии на вашето лице попрецизно – благи брчки околу вашите очи. Запрете ги со кремата за очи од колекцијата на In Top TianDe. Вашата кожа веднаш ја впива кремата, ја заситува со влага, поддржува еластичност и тон, ги елиминира знаците на замор и работи против првите линии на изразување.

Гелот е наменет за млада кожа. Запомнете: подрачјата околу очите бараат посебни производи! Тоа е една од најделикатите и чувствителните зони, за да се избегнат предвремените брчки, треба да го користите овој специјален крем за очни капаци од TianDe.

ПРИМЕНА: 
Нанесете со лесни движења на кожата околу очите. За да го добиете најдобриот резултат,
користете наутро и навечер.

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.

No Internet Connection