fbpx

Околуочен лифтинг крем

Шифра на продукт: 12704
Достапен на залиха
Видливо ја затегнува кожата околу очите, го обновува својот здрав и младешки изглед. Благодарение на специјалниот состав збогатен со активни елементи, кремот ја пегла кожата, ги намалува темните кругови и отоците околу очите. Прочитајте повеќе
Цена 1353,00 ден
Додади го во кошничка

Видливо ја затегнува кожата околу очите, го обновува својот здрав и младешки изглед. Благодарение на специјалниот состав збогатен со активни елементи, кремот ја пегла кожата, ги намалува темните кругови и отоците околу очите.

No Internet Connection