fbpx

Околуочен регенеративен серум во капсули

Шифра на продукт: 10102
Достапен на залиха
Регенеративниот серум ефикасно ја регенерира и хидратира кожата околу очите. Инстантно ја „гаси жедта“ на кожата и истовремено козметички ја пегла и подига. Прочитајте повеќе
Цена 1786,00 ден
Додади го во кошничка

Регенеративниот серум ефикасно ја регенерира и хидратира кожата околу очите. Инстантно ја „гаси жедта“ на кожата и истовремено козметички ја пегла и подига. Серумот ја враќа бојата, тонусот и текстурата на кожата околу очите. Таа е кадифено мека, младелашка и здрава, и ја обезбедува потребната храна а со редовна употреба се успорува процесот на стареење. Серумот содржи ентерични масла од јаглика, масло од јојоба, витамин Е и церамиди.

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.

No Internet Connection