fbpx

Околу очна маска , 100% колаген

Шифра на продукт: 51401
Достапен на залиха
Неверојатно решава проблеми со кожата околу очите: ги елиминира едемите Прочитајте повеќе
Цена 155,00 ден
Додади го во кошничка

Неверојатно решава проблеми со кожата околу очите: ги елиминира едемите, темните кругови, ги обновува тонусите и еластичноста на кожата, ги измазнува малите брчки.

 

Примена: Маската се состои од два дела.

  1. За чистење на кожата, нанесете ја маската и нека стои 15-20 минути. Потоа исплакнете со вода.
  2. На кожата нанесете мала количина емулзија.

Препорачана употреба - 1-2 пати неделно.

За дополнителни информации околу начинот на користење консултирајте се со ВАШИОТ професионален консултант.

No Internet Connection