fbpx

Пилинг за лице на основа на овча плацента

Шифра на продукт: 10301
Достапен на залиха
Ја чисти кожата длабински и ефикасно го отстранува слојот од мртви клетки. Кожата останува мазна и еластична. Прочитајте повеќе
Цена 618,00 ден
Додади го во кошничка

Ја чисти кожата длабински и ефикасно го отстранува слојот од мртви клетки. Кожата останува мазна и еластична. Екстрактот од плацента придонесува за ефикасно подмладување. Деминерализирана вода ја влажни кожата. Аминокиселините ја зголемуваат еластичноста и го подобруваат тенот, додека пак колагенот се бори против стареењето.

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.

No Internet Connection