fbpx

Подмладувачки дневен крем

Шифра на продукт: 13501
Достапен на залиха
Обезбедува континуирана хидратација и потхранување на кожата. Ги измазнува брчките и ја подобрува еластичноста на кожата. Дава свеж и сјаен изглед. Прочитајте повеќе
Цена 2305,00 ден
Додади го во кошничка

Обезбедува континуирана хидратација и потхранување на кожата. Ги измазнува брчките и ја подобрува еластичноста на кожата. Дава свеж и сјаен изглед.

No Internet Connection