fbpx

Пополнувачка крема за околу очи

Шифра на продукт: 14801
Достапен на залиха
Карактеристики: Состојките на кремот го подобруваат тонот на кожата околу очите, цврстината и еластичноста на кожата. Се намалува длабочината на брчките кои се поврзани со стареењето на кожата. Прочитајте повеќе
Цена 2322,00 ден
Додади го во кошничка

Карактеристики: Состојките на кремот го подобруваат тонот на кожата околу очите, цврстината и еластичноста на кожата. Се намалува длабочината на брчките кои се поврзани со стареењето на кожата.

No Internet Connection