fbpx

Потхранувачки крем против брчки со матирачки ефект, 50г

Шифра на продукт: 12115
Достапен на залиха
За нега на кожата по 30-годишна возраст задолжително треба да се вклучи ноќен крем, неговите состојки ќе им помогнат на клетките на кожата да закрепнат побрзо. Во составот на кремот освен екстрактот од шафран влегуваат бетаин, витамин Е, алантоин. Прочитајте повеќе
Цена 762,00 ден
Додади го во кошничка

За нега на кожата по 30-годишна возраст задолжително треба да се вклучи ноќен крем, неговите состојки ќе им помогнат на клетките на кожата да закрепнат побрзо. Во составот на кремот освен екстрактот од шафран влегуваат бетаин, витамин Е, алантоин.

Апликација

Во вечерните часови, нанесете мала количина крем на чистата кожа на лицето и вратот.

Погоден за сите типови на кожа по 30-годишна возраст.

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.

No Internet Connection