fbpx

Регенеративен крем за лице против брчки

Шифра на продукт: 10303
Достапен на залиха
Ја подмладува кожата, давајќи и свеж и здрав изглед. Ја враќа виталната сила и еластичност на кожата спречувајки ја појавата на брчки. Прочитајте повеќе
Цена 618,00 ден
Додади го во кошничка

Ја подмладува кожата, давајќи и свеж и здрав изглед. Ја враќа виталната сила и еластичност на кожата спречувајки ја појавата на брчки. Витамините Е и Ц интензивно ги негуваат клетките на кожата и го подобруваат метаболизмот и циркулацијата, ја враќаат виталноста и еластичноста на кожата. Деминерализираната вода ја омекнува кожата, и го одржува хидробалансот. Редовната употреба на кремот ги намалува брчките и го спречува стареењето на кожата, давајќи и еластичност и свежина.

За дополнителни информации консултирајте се со Вашиот професионален консултант.

 
No Internet Connection