fbpx

Средство за зацврстување на трепки и веѓи

Шифра на продукт: 80916
Достапен на залиха
Средство за зацврстување на трепки и веѓи Прочитајте повеќе
Цена 1507,00 ден
Додади го во кошничка

Средство за зацврстување на трепки и веѓи
- ги буди фоликулите и го активира растот на трепките и веѓите,
- ги зајакнува влакната и ја зголемува дебелината на нивната структура.

No Internet Connection