fbpx

Хидратантен крем за лице InTop

Шифра на продукт: 15508
Достапен на залиха
Посебна грижа за комбинираната кожа: T-зона под контрола! Оваа навлажнувачка крема од TianDe ќе биде вашето големо откритие! Со својата ултра-лесна текстура, таа е совршена за комбинираната кожа. Кремот нуди хидратантна нега, има антиоксидантни и заштитни својства, не ги затвора порите, ја остава кожата свилена и свежа. Прочитајте повеќе
Цена 904,00 ден
Додади го во кошничка

Посебна грижа за комбинираната кожа: T-зона под контрола!

Оваа навлажнувачка крема од TianDe ќе биде вашето големо откритие! Со својата ултра-лесна текстура, таа е совршена за комбинираната кожа.

Кремот нуди хидратантна нега, има антиоксидантни и заштитни својства, не ги затвора порите, ја остава кожата свилена и свежа.

No Internet Connection