fbpx

Хидратантна маска за лице и врат “Хијалуронска киселина“

Шифра на продукт: 52901
Достапен на залиха
Маската има силен навлажнувачки ефект, ја обновува и ја зајакнува заштитната епидермална бариера, се зголемува капацитетот на влажност на кожата на лицето и вратот. Прочитајте повеќе
Цена 204,00 ден
Додади го во кошничка

Маската има силен навлажнувачки ефект, ја обновува и ја зајакнува заштитната епидермална бариера, се зголемува капацитетот на влажност на кожата на лицето и вратот. Комбинацијата на хијалуронска киселина и витамински комплекс обезбедува ефект на “брза убавина”, ја зајакнува и ја тонизира кожата, ја подобрува нејзината текстура. Се користи повеќе пати.

No Internet Connection