fbpx

CC крем Fucoidan

Шифра на продукт: 15606
Достапен на залиха
CC кремот Fucoidan ви дава се што треба за вашата кожа да изгледа совршено! CС кремот е вистинскo волшебнo стапче во козметичкиот свет. Ги покрива несовршеностите и обезбедува заштита од SPF. Го изедначува микрорелјефот на кожата, ја подобрува бојата, навлажнува и ја подмладува кожата кожата благодарение на активните компоненти во неговиот состав. Прочитајте повеќе
Цена 1593,00 ден
Додади го во кошничка

CC кремот Fucoidan  ви дава се што треба за вашата кожа да изгледа совршено!

CС кремот е вистинскo волшебнo стапче во козметичкиот свет. Ги покрива несовршеностите и обезбедува заштита од SPF.  Го изедначува микрорелјефот на кожата, ја подобрува бојата, навлажнува и ја подмладува кожата благодарение на активните компоненти во неговиот состав.

 

No Internet Connection